Made in Ukraine

icon
 • icon
 • icon
 • icon
 • icon

+380 98 155 08 65


Made in Ukraine

icon
 • icon
 • icon
 • icon
 • icon

Meta Ads

Illustration

Ефективна лідогенерація через соціальні мережі Meta

 • Вперше чуєте про Meta Ads? 

  Одна з послуг маркетингового агенства Osadchiy Agency це просування бізнесу через рекламу у Facebook та Instagram. Але чому саме Facebook Ads це незамінний та унікальний інструмент для просування?
  Величезна аудиторія: Facebook має понад 2.8 мільярди активних користувачів щомісяця. Ця величезна аудиторія надає бізнесам безмежних можливостей для залучення нових клієнтів. Незалежно від сфери вашої діяльності, ви зможете знайти свою цільову аудиторію на Facebook.

 • Про таргетинг в Meta Ads

  Таргетинг: Facebook дозволяє максимально точно налаштувати свою рекламу для досягнення певної аудиторії. Ви можете обирати цільові групи за допомогою різних параметрів, таких як вік, стать, місцезнаходження, інтереси, звички покупців і багато іншого. Це дозволяє збільшити ефективність рекламної кампанії і знизити розсипання реклами.
  Різноманітні формати реклами: Facebook Ads підтримує різноманітні формати реклами, такі як фото, відео, каруселі, презентації та інші. Це дає змогу експериментувати зі змістом і знаходити найбільш привабливий формат для вашої аудиторії.

 • Аналітика Meta

  Аналітика та відстеження: Завдяки Facebook Pixel, інструменту для відстеження дій користувачів на вашому сайті, ви зможете зрозуміти, наскільки ефективна ваша реклама. Facebook надає детальну аналітику та звіти про результати рекламних кампаній, що допомагає зрозуміти, як взаємодіють ваші клієнти з рекламою і як її можна покращити.
  Висока конверсія: За допомогою правильно налаштованої реклами та привабливого контенту, ви зможете збільшити конверсію та отримати більше замовлень або заявок.
  Гнучкість бюджету: Facebook Ads дозволяє налаштовувати бюджет рекламної кампанії залежно від вашої потреби. Ви можете розпочати з невеликим бюджетом і, якщо кампанія успішна, поступово збільшувати інвестиції.

 • Робота з цільовою аудиторією

  Взаємодія з аудиторією: Facebook дозволяє взаємодіяти з вашою аудиторією через коментарі, повідомлення та співбесіди. Це дає змогу будувати відносини з клієнтами, розбиратися у їхніх потребах та надавати персоналізований сервіс.

 • Потужний інструментарій

  Facebook Ads - це потужний інструмент для бізнесу, який надає безліч можливостей для залучення нових клієнтів, взаємодії з аудиторією та вимірювання результативності рекламної кампанії. Завдяки гнучкому таргетингу, різноманітним форматам реклами та високій конверсії, Facebook Ads стала необхідним інструментом для будь-якого бізнесу, що прагне успіху у цифровому світі.

Прайс від 175$

Наші кейси

Illustration

Компанія:"Kevin School"Країна: УкраїнаНіша: ОсвітаПродукт: Підготовка до ЗНОДжерело залучення: Facebook AdsМета рекламної кампанії: ЛідогенераціяБюджет на залучення: $90Вартість ліда: $0,6Середній чек: 2500 UAH

Illustration

Компанія: Soul Kitchen

Період: 1-31.08.2023
Ніша: ресторан
Продукт: Бенкети
Джерело залучення: Meta Ads
Ціль рекламної кампанії: Конверсії на переписки
Бюджет на залучення: 620$
Вартість ліда: 5,8$

Середній чек: 3000$

Illustration

Компанія: Soul Kitchen

Період: 1-31.08.2023
Ніша: ресторан
Продукт: Бенкети
Джерело залучення: Meta Ads
Ціль рекламної кампанії: Конверсії на переписки
Бюджет на залучення: 620$
Вартість ліда: 5,8$

Середній чек: 3000$

Illustration

Компанія: Фотостудія Арт Контраст
Період: 1-31.08.2023Ніша: фотостудіяПродукт: Зали у фотостудіїДжерело залучення: Meta AdsЦіль рекламної кампанії: Конверсії на перепискиБюджет на залучення: 620$Вартість ліда: 4$Середній чек: -

Illustration

Компанія:"Air Cleaning USA"Країна: СШАНіша: Клінінг послугиПродукт: Чищення вентиляційних системДжерело залучення: Facebook AdsМета рекламної кампанії: ПовідомленняБюджет на залучення: $550Вартість ліда: $3,35Середній чек: $200

Illustration

Компанія:"Real Beer"Країна: УкраїнаНіша: Магазини розливного пиваПродукт: Пакет інструкцій по відкриттю ТТДжерело залучення: Facebook AdsМета рекламної кампанії: КонверсіїБюджет на залучення: $97,5Вартість ліда: $0,92Середній чек: 10000 UAH

Illustration

Компанія:"Janser Consult"Країна: УкраїнаНіша: ПрацевлаштуванняПродукт: Працевлаштування у НімеччиніДжерело залучення: Facebook AdsМета рекламної кампанії: Генерація лідів + конверсії із сайтуБюджет на залучення: $147Вартість ліда: $0,61Середній чек: Немає

Illustration

Компанія:"Фотостудія АртКонтраст"Країна: УкраїнаНіша: Фотостудії в орендуПродукт: Оренда фотостудійДжерело залучення: Facebook AdsМета рекламної кампанії: ПовідомленняБюджет на залучення: $148Вартість ліда: $1,1Середній чек: $20

Потрібна консультація?

Дякую!

Зателефоную вам в найближчий робочий час!

Can't send form.

Please try again later.

Illustration